קורקינטים

מגוון הקורקינטים בחנות כולל את קורקינט הפעלולים הטוב בעולם (MGP), קורקינט מתקפל וקורקינט לילדים JD BUG, והקורקינט החשמלי I MAX.


קורקינט פעלולים MGP
קורקינט פעלולים MGP
קורקינט חשמלי
קורקינט חשמלי
קורקינט מתקפל
קורקינט מתקפל

קורקינטים

הטרנד החם ביותר כיום המתגלגל בערים הגדולות בעולם, ולאחרונה נכנס גם לתודעה בארץ ומתחיל לכבוש את מדרכות הארץ. עולם הקורקינטים מתהדר במגוון פתרונות הנעה אישיים, למבוגרים ולילדים, המונעים בכוח השרירים או ע"י סוללה חשמלית, לנסיעה יומיומית או לפעילות אקסטרים.

סוגי קורקינטים

קורקינט חשמלי IMAX הוא הפתרון הנוח והזול למי שמחפש כלי זמין לניידות מקסימלית בקלות. הקורקינט החשמלי מתאים לנסיעה במדרכות וייתרונו בכך שהוא מסוגל להביא את המשתמש בו מנקודה א' לנקודה ב' במהירות, בקלות ובלי מאמץ. הקורקינט מתקפל וקל לנשיאה, בזכות גודלו ניתן לאחסנו בבית, במשרד או בכיתה בלי שיהווה מטרד.

קורקינט פעלולים הוא גרסת האקסטרים של עולם הקורקינטים. הקורקינטים של חברת MGP מעוצבים לעמידות בקפיצות ומסוגלים לתת את מה שצריך לתרגילי אקסטרים. קורקינט הפעלולים של MAD GEAR מוביל את סצנת הסקוט בישראל ומככב באליפות הקורקינט הארצית.

קורקינט מתקפל מתאים לכל גיל, ילדי גן ומבוגרים כאחד. סוג זה של קורקינט הינו קל משקל וקטן מימדים, נוח לתפעול וקל לנשיאה. זהוא קורקינט המופעל בכח השרירים ונוח לנסוע איתו לכל מקום.