מנשאי אופניים לרכב

 

מנשאי אופניים

אנחנו נוטים לטפח את האופניים שלנו ולהשקיע בבטיחות כשמדובר על אביזרים לאופניים, אבל לפעמים אנחנו שוכחים להשקיע בדברים אחרים שחשובים לא פחות. אחד מאלו היא הדרך בה אנחנו משנעים \ מעבירים את האופניים שלנו ממקום למקום ברחבי הארץ.

זה ברור כשבן אדם רוצה להתחיל מסלול אופניים במקום מסוים ברחבי הארץ הוא לא ירכב לשם רק בשביל להתחיל שם את המסלול, אלא יגיע ליעד באמצעות מגוון האפשרויות העומדות לפניו, בדרך כלל אוטובוס או רכב פרטי, כשהאחרון הוא האופציה המועדפת. עם זאת, לא כל הרכבים הפרטיים יכולים להכיל אופניים ואלו שכן יכולים, לא בהכרח עושים זאת תוך הקפדה על הבטיחות, לכן יש להשתמש באביזרים ומתקנים לשינוע אופניים.

מתקנים לשינוע אופניים

יש כמה סוגים של אביזרים שיכולים להועיל לכם. ונפרט אותם.
גגון לרכב – גגון לרכב נועד כדי לחבר אליו מגוון אביזרים שונים לרכב. אביזרים כמו תיק חפצים גדול או מנשא לקיאק למשל, אבל גם מנשאי אופניים שמתחברים לגג הרכב יכולים להתחבר אליו בצורה בטוחה ולאפשר לכם שינוע של אביזרים גדולים וכבדים כמו אופניים, תוך חיבור חזק מאוד ששומר עליכם ועל האנשים האחרים בכביש וגם כמובן – דואג שהאופניים לא ייפגעו.
• מנשא אופניים לגג הרכב – מנשא אופניים לגג הרכב הוא מתקן המתחבר לגגון ומאפשר לכם לשנע זוג אופניים אחד או יותר בהתאם לדגם המנשא. המנשאים מאוד פשוטים לשימוש ומאפשרים טעינה ופריקה של האופניים מהרכב בקלות באמצעות חלקים ייעודיים לכך.
מנשא אופניים לחלק אחורי – במידה והאופציה של מנשא אופניים בגג לא נוחה לכם, אפשר לחבר את האופניים למנשא אחורי. מנשא המתחבר לתא המטען של הרכב יכול להתאים גם לרכבי סדאן וגם האצ’באק, תלוי בדגם המנשא כמובן. יש לשים לב שמנשאים אלו אמנם מעולים ובטיחותיים, אך הם עלולים להסתיר את לוחית הרישוי ופנסי הרכב ולכן יש לדאוג לפתרון כדי להימנע מכך.
מנשא אופניים על וו גרירה – אם יש לכם כבר וו גרירה מחובר לרכב שנועד למטרות שונות תוכלו להתקין מנשא אופניים שיתחבר לוו הגרירה וכך לנתק אותו בקלות כל פעם שלא תרצו להשתמש בו.