מומלץ לשלב מחממי ידיים ורגליים עם ביגוד רכיבה רגיל, לגמישות יתרה וויסות מקסימלי של חום הגוף, בעיקר בעונות המעבר.
בגדי רכיבה ארוכים / ביגוד טרמי/ מחממי ידיים/ מחממי רגליים/ מחממי אוזניים וראש/ מגיני גשם

איך לבחור בגדי רכיבה וציוד חורף?

ארוך או מודולרי?
נכון שגשום וקר, והכי מתחשק להישאר במיטה החמה ולישון עוד שעה, אבל בשביל לשמור על כושר ולא לפגוע ברצף האימונים כדאי בכל זאת לצאת ולרכוב, אחרי הכל, כמה ימי חורף באמת יש לנו בארץ הזאת?
 רגע לפני שיוצאים לרכוב בחורף נבין את החשיבות שיש לבגדי רכיבה לחורף ואיך הוא עוזרים לשמור על הגוף ברכיבה בתנאי קור. בזמן פעילות גופנית הגוף מייצר הרבה חום, בחום הזה אנחנו יכולים להשתמש כדי לשמור על טמפרטורה נעימה בסביבות הגוף, וזה למעשה מה שעושים הבגדים הארוכים והעבים שלובשים בחורף. כשחום הגוף עולה מאוד בעקבות פעילות ספורטיבית, צריך ללבוש בגדם שיכולים לווסת את כל החום הזה, כלומר לשמור על החום שהגוף צריך ולשחרר את החום העודף.
ישנן שתי גישות לגבי הרכבת סט בגדי רכיבה לחורף, גישת הלבוש המלא וגישת הלבוש המודולרי. רוכבים רבים מכירים את היתרונות של ללבוש המודולרי, אך ישנם כאלו שדווקא מעדיפים לצאת עם בגדים ארוכים ומלאים לרכיבות בימי החורף.

מחממי ידיים

מחממי הידיים הם כנראה אביזר הלבוש השימושי ביותר שיש. כאשר יש מחממי ידיים, לא צריך להחליט אם ללבוש חולצת ארוכה או קצרה, אפשר ללבוש חולצת קיץ ולכסות עם הזרועות עם מחממי הידיים. היתרון הגדול של שרוולי הידים הוא שאפשר להפשיל אותם בקלות, אפילו בזמן הרכיבה, לקפל ולקחת בכיס החולצה, מה שהופך אותם לפריט שימושי מאוד בעונות המעבר.