אופני TREK

הכירו את האופניים הטובים בעולם

אופני TREK

אופני TREK הם האופנים הטובים ביותר שקיימים היום בעולם. חברת TREK  שמה דגש על תנאי ייצור והרכבה מבוקרים בקפידה ושימוש בחלקים איכותיים בלבד, המייצרים אופניים איכותיים ובעלי עמידות גבוהה. מחלקת פיתוח חזקה מציגה את מרב החידושים בענף האופניים, המוצגים מדי שנה בדגמים החדשים של אופני TREK , הרבה לפני כולם. איכות וחדשנות הם מאפייניה של חברת TREK הדואגת לכם לחוויית רכיבה ייחודית ובטוחה.  בגלגל אופניים תמצאו מגוון רחב של אופניים איכותיים, המתאים לרמות רכיבה שונות וסוגי רכיבה רבים, ולפי התקציב המבוקש.

אופני TREK המוכרים הם חלק גדול מהאופניים הנמכרים ביותר בחנות. כאן תוכלו למצוא מבחר גדול של אופני הרים, אופני כביש, אופני נשים, ואופני ילדים של מותג זה. בנוסף, כל הדגמים החדשים של 2017, ובקרוב גם יגיעו הדגמים החדשים של 2018.

ייחוד ודיוק בחווית הרכיבה על אופני TREK

אופני TREK הם האופניים הטובים בעולם. הם נוצרו לראשונה בתוך אסם בחווה במדינת ויסקונסין שבארה”ב בשנת 1976. למרות שחברת טרק גדלה והשתנתה מאז אותם ימים, בסדנת האופניים הראשונית והמאולתרת ההיא התהוותה תרבות עבודה שמאפיינת את היצירה של כל זוג אופניים שיוצרו בטרק מאז ועד היום. 
פיתוח,מדע וטכנולוגיה
אופני TREK מובילים את פיתוח עולם האופניים ע”י שימוש בטכנולוגיות מדעיות מתקדמות. אין עוד חברה בעולם שעושה כה רבות על מנת לשפר את החווית הרכיבה. היא מביאה לידי דיוק את המענה לצרכים של כל סוגי הרכיבה השונים.
אחריות לכל החיים
הבטיחות של הרוכבים מסתכמת לפעמים בעמידות החלקים שבאופניים שלהם. לכן החלקים בהם משתמשים באופני טרק עוברים בדיקות מחמירות ביותר לפני שהם מורכבים באופניים. זאת על מנת להבטיח רכיבה חזקה ובטוחה לאורך שנים.
בכל מקום בעולם
למרות כל חילוקי הדעות המפרידות בינינו, דבר אחד משותף לכל עמי העולם: כולם יכולים להנות מרכיבה על אופניים. ביותר ממאה ארצות בעולם אפשר למצוא אנשים נהנים מרכיבה עם אופני TREK.
שטח וכביש
רוכבים על אופני הרים או אופני כביש? TREK מזמינים אותך לרכוב על האופניים הטובות בעולם בכל שביל ובכל דרך.